تقویم فارکس در این هفته 2019-09

2019-02-28 13:23:27

پیش بینی بازارهای مالی، تقویم اقتصادی، اقتصاد جهانی و رویدادهای سیاسی و انتشاراتی که بر بازار فارکس در سرتاسر جهان اثر می‌ گذارد. این ابزار ضروری برای انجام تحلیل دقیق.

امروز سخنرانی مهم آقای ترامپ در مورد برجام هست که در لیست فارکس فکتوری قرار نداره. تقویم اقتصادی دستیار خوبی برای همه تریدرها خواهد بود.

۱ شهریور روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک; ۲ شهریور آغاز هفته دولت; ۴ شهریور زادروز داراب ( کوروش) ; ۴ شهریور شهریور روز، جشن شهریورگان; ۴ شهریور روز کارمند. ادامه روند خبرهای این هفته بازار سردرگم.

ساعت 5 اخرین اخبار مهم دلار این هفته. تقویم فارکس در این هفته.

FXTM با ارائه « تقویم اقتصادی» لحظه‌ ای اعلان‌ ها و شاخص‌ های اقتصادی را از سراسر دنیا پوشش می‌ دهد و آن‌ ها را به طور خودکار به‌ روز می‌ کند. هنگام معامله در بازار فارکس خیلی مهم است که تعطیلات ملی را در نظر گرفت، چون این تعطیلات می‌ توانند راهنمای خوبی برای پیش بینی وضعیت بازار در این دوره باشند.

شما می‌ توانید تقویم رویدادها و اخبار FXStreet با توجه به ترجیحات خود تنظیم کنید، برای این لازم است. تقــویم اقتصادی هفتــگی.

در تقویم اقتصادی فارکس زمان اعلام و تاثیر مقدار شاخص اقتصادی اعلام شده بر ارزهای اصلی دلار آمریکا، یورو، پوند،. تقویم اخبار فارکس بطور پیش فرض همۀ ارزها را نمایش می دهد اما می توان آن را تنظیم نمود تا فقط ارزهایی مورد نظر شما را نمایش دهد.

اخبار مهم و تقویم اقتصادی Economic Calender - تحلیل فاندامنتال و تقویم. در این قسمت این هفته رو داره نشون میده که از 11 تا 17 اگر بخوایم هفته بعدی رو.

تقویم اقتصادی جهان - تقویم اقتصادی فارسی - آموزش اخبار فارکس فکتوری فارسی. تقویم فارکس در این هفته.

پخش میکنه خبرها رو در طول هفته ولی این جلسه در مورد اخبار میخوایم صحبت کنیم. تقویم فارکس اف ایکس اپن.