فارکس روز جهانی باز 2019-11

2019-03-10 03:27:23

فارکس یک بازار بین بانکی است که در سال ۱۹۷۱ زمانی که تجارت جهانی از قیمتهای ثابت به قیمتهای شناورتغییر کرد تاسیس شد. بازار فارکس بدون دارا بودن یک مرکز متمرکز معاملات، بطور 24 ساعته در طی روز و پنج روز و نیم در هفته باز است و ارزها در سرتاسر جهان و تقریباً در همۀ مناطق زمانی ( time zone) معامله می شوند.

بازار فارکس ۲۴ ساعت شبانه روز باز است. در هر لحظه از زمان و از هرجاي دنيا مي توان در آن به معامله پرداخت.

از آنجا که بازار ۲۴ ساعته در روز باز است، شما می توانید در هر زمانی از روز. علاوه بر این در ساعات ظهر هر روز " گزارش نیمروزی بازار های جهانی" منتشر شده و در ساعات بعدازظهر قبل از باز شدن بازار آمریکا " گزارش روزانه قبل بازار آمریکا" را خواهیم داشت.

فارکس روز جهانی باز. بازار فارکس شب و روز ندارد.

یکی از مباحث مهم بازار جهانی فارکس زمان بندی های مختلف معاملاتی است. فارکس روز جهانی باز.

چرا که در تمام 24 ساعت شبانه روز باز است. ساعات باز بودن بورس سهام محدود است ( در بورس تهران از ساعت 9 صبح تا 12: 30 روزهای شنبه تا چهارشنبه معامله صورت می‌ گیرد) اما فارکس در دنیا منحصر به فرد است زیرا که در تمام 24 ساعت شبانه‌ روز باز است.

بازار فارکس چیست؟ بازار تبادل ارز که معمولاً از آن با نام « Forex» و یا « FX» یاد می شود، یک بازار جهانی نا متمرکز است که در آن بانکها، سرمایه گذاران و معامله گران یک ارز را به ارز دیگر تبدیل می کنند. حق با شماست!

با توجه به جهانی بودن بازار فارکس، امکان معامله و داد و ستد در این بازار در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است. بازار فارکس چیست؟ تبادلات ارز خارجی ( که فارکس و یا fx نیز نامیده می شود) به بازار جهانی و بدون مکان ( otc) اشاره دارد که در آن معامله گران، سرمایه گذاران، موسسات و بانک ها و صرافی ها به دنبال خرید و فروش ارزهای جهان هستند.

پوزیشن های باز چگونه به روز بعد انتقال می‌ یابند؟ " اسپایک" چیست؟ شکاف قیمت " price gap " چیست؟ چرا بروکر بدون رضایت من معامله باز در حساب من را بسته‌ است؟.